Úpravy výkonu na 25 kW nebo 35 kW

 

V souvislosti s novelizací předpisů o řidičských průkazech platných od ledna 2013 nabízíme již nyní úpravy výkonu motocyklů na 35 kW potřebné pro dodržení legislativních podmínek pro ŘP sk.A2 ( od 18 let/35 kW) a nadále také zavedené úpravy na 25 kW ( bez omezení původním výkonem). 

Upravujeme motocykly všech značek libovolné kubatury od roku výroby cca 1985. 

 

Postup při úpravě:

  • Zájemce předloží Technický průkaz upravovaného motocyklu. Podle roku výroby, původu vozidla a jeho schválení do provozu vybereme a objednáme potřebnou sadu dílů. Dodáváme kity Alpha Technik. Objednávka kitu je závazná, provedená oproti složení zálohy.
    termín dodání dílů je zpravidla 1 týden, poté díly náš servis montuje na motocykl, průměrná doba montáže je 1–2 hodiny.
  • Po provedené montáži provádíme zápis nových hodnot do Technického průkazu.
  • Celková cena úpravy je 8.450 Kč.
  • Po montáži nechá držitel vozidla zapsat změny údajů do Registru vozidel na odboru dopravy, evidence vozidel na místně příslušném městském úřadu, který zároveň vystaví nové Osvědčení o TP (malý techničák)
  • Kity neprodáváme samostatně bez montáže u nás.
  • Pro motocykly Suzuki dodáváme také OEM originální náhradní díly, které jsou u některých modelů (SV 650 19999-2002, GS 500 E, DR-Z 400 SM) cenově výhodnější, postup zápisu do Technického průkazu je pak mírně odlišný.
  • Skútry Aprilia Atlantic 500, Gilera Nexus 500 a Fuoco 500, Piaggio Beverly 500 a Scarabeo 500 upravujeme s použitím OEM dílů za 3.000 Kč včetně potvrzení dovozce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení