Nový V-Strom 1050DE

Nové modely Suzuki V-Strom 1050 a V-Strom 1050DE: Revoluce v dobrodružství na dvou kolech

Suzuki přináší do světa motocyklů dvě inovativní novinky – V-Strom 1050 a V-Strom 1050DE, které se dostanou na trh v lednu 2023. Tyto motocykly přinášejí nejen modernizované funkce, ale také revoluční technologie pro lepší dobrodružství na dvou kolech.

Suzuki-news-inside-pics-export

V-Strom 1050: Řízení bez kompromisů

Hlavní modernizací modelu V-Strom 1050 je obousměrný systém rychlého řazení, který umožňuje plynulé řazení nahoru i dolů bez použití spojky či plynu. Elektronický systém S.I.R.S. (Suzuki Intelligent Ride System) byl vylepšen a nyní zahrnuje modernizovaný tempomat, který pracuje ve širším rozsahu rychlostí a stupňů. Pro vylepšenou použitelnost a pohodlí během dlouhých cest je motocykl vybaven 5palcovým barevným TFT LCD multifunkčním přístrojovým panelem, zobrazujícím širokou škálu informací, včetně stavu S.I.R.S.

Suzuki-V-Strom-1050DE-action-99

V-Strom 1050DE: Připravený na všechny povrchy

Nový model V-Strom 1050DE je navržen pro ty, kdo hledají dobrodružství i mimo silnice. S režimem G (Gravel) v systému kontroly trakce a vypínatelným ABS systémem zadní brzdy je motocykl připraven na stabilní a pohodlnou jízdu na nezpevněných cestách. Speciálně upravené rozměry zahrnují 21palcové přední kolo a pneumatiky s poloterénním dezénem, poskytující vynikající výkon na různých typech povrchů. Širší řídítka, padací rámy a ochranný hliníkový kryt pod motorem zajišťují pohodlnou jízdu i na náročných terénech.

Oba modely kombinují inovativní technologie s designem, který vyhovuje náročným dobrodružstvím. Přežijte každou cestu s novými Suzuki V-Strom 1050 a V-Strom 1050DE – motocykly, které mění pravidla hry.

Prodej obou modelů začne v lednu 2023, a tak neváhejte a buďte připraveni na novou éru dobrodružství na dvou kolech!

Pro více informací a koupě navštivte náš eshop.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX